Kriisihaldus

KUI KRIIS ON MAJAS ?

Kriis on laias laastus olukord, milles ettevõte enam ei oma kontrolli oma IT süsteemide üle ning see hakkab juba takistama äritegevust.

Ka kõige paremini ärakalkuleeritud risk realiseerub lõpuks kõige ebamugavamal moel. Teie firma on mingeid samme võtnud, taaste- ja elastsusplaanid on olemas, kuid siis juhtub Sündmus ikkagi, kuid veidi teisel moel kui planeeritud. Mis nüüd saab? Lahendust on vaja nüüd ja kohe.

KRIISIHALDUSTEENUS

Kui mõni riskidest just realiseeruski ning väga ebamugaval moel, siis me aitame  ettevõttel toime tulla küberrünnakute, häkkerite või juriidiliselt pikantsete olukordade ning juhuslikkuse/entroopia ohjamisega.  Kriisihalduse puhul me lahendame operatiivselt hädaolukorra ning taastame võimalikult kiirelt ettevõtte funktsioneerimiseks vajaliku minimaalse keskkonna.

Kui olukord on juba jõudnud kriitilisse seisu, siis on juba väga keeruline taastada normaalset olukorda, enamikel juhtudest kahjuks võib olla juba info jäävalt kadunud, maine rikutud ning seda enam muuta ei saa,  kuid äritegevuseks vajalikud süsteemid on vaja uuesti nullilähedasest olukorrast kiirelt ülesse ehitada ning peatada ettevõtte mainekahju eskalatsioon. Kui olukord on juba krussis niikunii, siis peab hoolega ette vaatama, et selle käsitlemisel ei tehtaks uusi vigu.

Mitte kõik inimesed ei suuda kriisis adekvaatselt käituda. Täiesti tavaline IT spetsialist pigem ei ole harjunud töötama olukorras, kus „raha põleb”, telefonid helisevad ja hääletoon tõuseb. Niisuguses situatsioonis rahulikuks jäämine nõuab eelnevat kogemust – meil on see olemas.

Hind: 150€ tund kaasatud eksperdi kohta.